Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.
Blog

Jesteś tutaj :  Strona główna Blog

 

Fotel obrotowy
AKRacing Arctica
2017-04-11 00:00:00

AKRacing postarał się by ich nowy produkt zwracał na siebie uwagę. Nowy model Arctica to fotel biurowy zbudowany zgodnie z konwencją innych wyrobów tej marki, jednak tym co zostało mocno odświeżone jest jego obicie. Takiego fotela raczej nikt się nie spodziewał, a zaskoczenie jest duże, bowiem w większości dotychczas produkowanych przez markę krzeseł dominowała czerń. W przypadku tego modelu nastąpiła totalna i niespodziewana przemiana, która mocno ożywiła jego wizerunek.

zobacz więcej

Overture – nowa kolekcja na rok 2017
2017-04-11 00:00:00

Oprócz pojedynczych nowości modelowych jak AKRacing Onyx Deluxe czy AKRacing Arctica, wraz ze startem roku 2017 do oferty sprzedażowej dołączyła kolekcja, która jednocześnie wprowadza do handlu siedem kolejnych wersji foteli komputerowych. Produkty nazwane AKRacing Overture cechują się bardzo harmonijnym designem o gustownej warstwie dekoracyjnej.

zobacz więcej

fotel biurowy - skóra naturalna
Fotel biurowy z prawdziwej skóry
2017-02-16 00:00:00

Każda marka chciałaby prezentować się przed swoimi klientami i partnerami handlowymi w jak najbardziej prestiżowy sposób. Aby mogło się to udać, należy zadbać o szereg czynników, które mają determinujący wpływ na odbiór oraz ocenę firmy i jej działań przez osoby z zewnątrz. Jednym z takich czynników jest wyposażenie wnętrz, w jakich dane przedsiębiorstwo prowadzi swoje interesy. Od drobnych elementów po większe jak np. fotele biurowe – wszystko ma znaczenie, gdy chcemy dobrze pokazać się całemu światu.

zobacz więcej

Pozycja ciała w fotelu komputerowym
Prawidłowa pozycja ciała
2016-02-15 00:00:00

Coraz więcej czasu spędzamy siedząc przed komputerem. Pracujemy wiele godzin przy biurku, a później w domu nasza rozrywka nierzadko również odbywa się przed ekranem komputera. We wszystkich tych sytuacjach wykorzystujemy fotel obrotowy.

zobacz więcej

Porównanie poszczególnych modeli AKRACING
2015-10-27 00:00:00

Niejednokrotnie spotykamy się z zapytaniami konsumentów na temat różnic pomiędzy poszczególnymi seriami naszych foteli obrotowych. Każda seria charakteryzuje się unikalną konstrukcją, która odpowiada wymaganiom innej grupy użytkowników. W kolekcjach AKRACING posiadamy fotele o cechach spełniających kryteria osób o dowolnej potencjalnej budowie ciała.

zobacz więcej

Poduszka do krzesła
Poduszki do fotela
2015-08-19 00:00:00

Fotele biurowe, nawet te najlepiej wyprofilowane często nie są wystarczającym oparciem dla naszego kręgosłupa. Codzienne spędzanie wielu godzin w źle dopasowanym fotelu może się przyczynić do powstania urazów jak również zwyrodnień kręgosłupa. Na tego rodzaju zmiany w szczególności narażone są dwa odcinki kręgosłupa, są to odcinek szyjny oraz lędźwiowy.

zobacz więcej

Akracing Rush
2015-07-14 00:00:00

Od niedawna w sprzedaży dostępne są cztery zupełnie nowe modele foteli gamingowych z serii AKRACING Rush. Podobnie jak ma to miejsce w innych fotelach AKRACING, również w wypadku tych czterech modeli podstawową zaletą jest solidna metalowa konstrukcja, która zapewnia ich trwałość i bardzo dużą wytrzymałość.

zobacz więcej

fotel dla kobiety
Fotel komputerowy dla kobiety
2015-06-02 00:00:00

Kobiety coraz więcej pracują, a współcześnie duża część z nich spędza całe dnie przed ekranem komputera, ponieważ tego właśnie wymaga od nich praca. Panie są aktywne zawodowo w różnych branżach, ale wspólnym mianownikiem nierzadko jest właśnie komputer, przy którym siedzą przez większość swojego zawodowego dnia.

zobacz więcej

krzesło
Akracing do biura
2015-06-01 00:00:00

Dobrej jakości fotel obrotowy stał się już dawno jednym z podstawowych elementów wyposażenia stanowiska do gier komputerowych. Jednak aktualnie fotele Akracing napotykają na coraz szersze zainteresowanie również ze strony innego rodzaju grup konsumentów. Ważnym obszarem zastosowania naszych krzeseł dosyć szybko stały się również biura polskich firm.

zobacz więcej

Strona 1 z 1
0