Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.
Akracing

Jesteś tutaj :  Strona główna AkracingAKRACING Gaming Chair - Czarny K7012 + GRATIS

AKRACING Gaming Chair - Czarny K7012 + GRATIS

EAN: 0635346290169
1 099,00zł 1 139,00zł
Dopasuj wysokość Fotela: Wybierz jedną z dwóch opcji. Wysokość można sprawdzić w polu poniżej: WYMIARY PRODUKTU
Podnośnik
Poleć produkt znajomenu
Kolorystyka:
Czarny
Materiał:
Obicie materiałowe

Wymiary produktu

Wymiary produktu

Opis produktu

Jednolita kompozycja w kolorze czarnym sprawia, że niniejszy design fotela AKRACING sprawdzi się w każdym miejscu. Nabywając go zapewnicie sobie niepospolite krzesło biurowe, które odznacza się ponadczasowym i klasycznym wyglądem zewnętrznym. Obicie wykonano w całości z czarnego materiału o wyjątkowych właściwościach, co ma znaczący wpływ na łatwość czyszczenia i wytrzymałość. Kolor i sylwetka decydują o jego uniwersalnym i atrakcyjnym wyglądzie. Fotel dostępny jest w trzech wariantach, które dobiera się do wzrostu użytkownika. Prezentowany model AKRACING można więc już na samym początku spersonalizować, dopasowując wysokość podnośnika do indywidualnych potrzeb.

Decydując się na przedstawiony model, otrzymujecie najwyższej klasy fotele biurowe. Przede wszystkim odznacza się on doskonale wyprofilowany siedziskiem i oparciem, co pozwala osiągnąć niedostępny dotychczas komfort siedzenia. Krzesła obrotowe tej klasy zmniejszają obciążenia, jakimi obarczone są mięśnie i układ kostny podczas wielogodzinnej pracy za biurkiem. Czarny Akracing Gaming Chair to mocny i starannie wykonany fotel, którego konstrukcja bazuje na wytrzymałej, metalowej ramie. Specjalnie skonstruowane kółka zapobiegają rysowaniu powierzchni podłogi, wyeliminowano więc problem, który najczęściej generowały tradycyjne krzesła obrotowe. Fotele biurowe z tej serii to także możliwość idealnego dostosowania położenia siedziska i podłokietników, zgodnie z upodobaniami. W tym krześle sami decydujemy o jego wysokości, o kącie odchylenia oparcia oraz pozycji podłokietników. Meble biurowe, a w szczególności fotele biurowe powinny być trwałe, wygodne i reprezentacyjne. Ten model z pewnością wyróżniają wszystkie te cechy. Podczas projektowania wskazanego modelu zadbano o innowacyjną formę i wysoką jakość każdego drobiazgu, dzięki temu należy on do najpopularniejszych foteli w asortymencie marki AKRACING.

Aby umożliwić jeszcze precyzyjniejsze ustawienie ciała w wygodnej pozycji siedzącej, w każdym zestawie z tej serii znajdziecie parę dodatkowych poduszek. Zadbają one szczególnie o komfort w obszarze lędźwiowym oraz w okolicach szyi i głowy użytkownika.   

O produkcie

Podobne produkty

0