Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.
Akracing

Jesteś tutaj :  Strona główna AkracingFotel AKRACING Overture Biały + GRATIS

Fotel AKRACING Overture Biały + GRATIS

EAN: 0713228270307
1 149,00zł 1 299,00zł
Poleć produkt znajomenu
Kolorystyka:
Czarny z białymi i szarymi elementami
Materiał:
Miękka skóra ekologiczna

Wymiary produktu

Wymiary produktu

Opis produktu

AKRACING OVERTURE to połączenie niezwykle eleganckiego wyglądu z doskonałą jakością i wygodą, szczególnie jako fotel gabinetowy w wersji czarno-szaro-białej. Solidna podstawa wykonana jest ze stopu metalu o podniesionym poziomie wytrzymałości. Nowoczesne kółka, w które wyposażone są krzesła do komputera z tej serii, zawsze pozostaną pewnym gwarantem trwałości, a ich specjalna konstrukcja zapobiega rysowaniu podłogi, a tym samym również kosztownym remontom mieszkania. Prekursorskie rozwiązania jak podnośnik gazowy Class-4 sprawiają, że ta linia to naprawdę wytrzymałe fotele biurowe, które podejmą wielogodzinne wyzwania przed komputerem. Podnośnik jaki montowany jest w tych produktach to wytrzymałość aż do 150 kilogramów, co czyni te krzesła obrotowe bardzo wszechstronnymi. Dobre krzesła do komputera wyróżnia duży zakres regulacji, dlatego fotel obrotowy AKRACING OVERTURE oferuje w tym zakresie wiele szczególnie przydatnych mechanizmów. Począwszy od miękkich podłokietników, które podlegają regulacji ich położenia, poprzez duży zakres możliwości modyfikacji kąta oparcia, aż po TILT, czyli funkcję bujania. W połączeniu ze sposobnością zmiany wysokości fotela sprawia to, że użytkownik może precyzyjnie dopasować charakterystykę krzesła do bieżących wymogów. Oprócz trwałości oraz możliwości regulacji fotele biurowe z serii AKRACING OVERTURE to bardzo duża wygoda, która jest wynikiem nie tylko doskonałego wyprofilowania, ale także wykorzystanych materiałów. Wypełnienie stanowi wzmocniona pianka, która nie tylko nie odkształca się z czasem, ale jest również bardzo wygodna. Komfort zwiększa również użyta w obiciu nieśmiertelna, miękka ekologiczna skóra.

Wymiary zdecydowanie plasują ten fotel w grupie produktów dla osób średniego wzrostu lub wysokich. Jego wyjątkowo długie oparcie kompleksowo wspiera plecy nawet klientów wyższych niż 180 centymetrów. Średnia szerokość fragmentu odpowiadającego za podparcie w rejonie łopatek i barków okaże się właściwa dla lwiej części naszych konsumentów. Jedynie osoby o ekstremalnie szerokich plecach w części górnej mogą zastanowić się, czy nie lepiej wybrać AKRACING PREMIUM, czyli serię o najszerszym oparciu w górnym segmencie, jeżeli chodzi o dotychczasową ofertę sklepu. Ergonomiczne siedzisko w przyjemny sposób wspierać będzie poprawną postawę osoby siedzącej, lecz jego przestrzeń może być niewystarczająca dla korpulentnych użytkowników krzeseł komputerowych. Pragniemy z nimi jednak podzielić się szerszymi siedziskami innych serii jak np. PROX. Fotele biurowe z tych grup produktowych posiadają identyczne funkcjonalności jak niniejsza seria.

Do każdego fotela dołączone są 2 poduszki gratis: zagłówkowa i lędźwiowa, przez co fotel jest jeszcze bardziej wygodny.

 

 

 

O produkcie
0