Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.
Akracing

Jesteś tutaj :  Strona główna AkracingFotel AKRACING Premium Plus Pomarańczowy + GRATIS

Fotel AKRACING Premium Plus Pomarańczowy + GRATIS

EAN: 0635346289774
1 399,00zł 1 550,00zł
Dopasuj wysokość Fotela: Wybierz jedną z dwóch opcji. Wysokość można sprawdzić w polu poniżej: WYMIARY PRODUKTU
Podnośnik
Poleć produkt znajomenu
Kolorystyka:
Czarno - Pomarańczowy
Materiał:
Miękka skóra ekologiczna

Wymiary produktu

Wymiary produktu

Opis produktu

Pomarańczowy AKRACING PREMIUM PLUS to genialne krzesło obrotowe dla gracza. Jest to w pełni profesjonalny fotel gamingowy, który zaskakuje wygodą i designem skrojonym na miarę nawet najbardziej dynamicznych konsumentów. Podstawa oraz konstrukcja wykonane zostały z najwyższej jakości surowców, co sprawia że jest to fotel trwały i niezawodny. Do wypełnienia dobrano wzmocnioną piankę, która zapewnia wygodę, a przy tym jest odporna na powstawanie deformacji w wyniku codziennego zastosowania. Warstwa zewnętrzna wyprodukowana została z stuprocentowo ekologicznej skóry, a uwagę przyciąga zdecydowany pomarańczowy kolor, który połączono tutaj z ponadczasową czernią. Stykając z się z dowolnym typem powierzchni kółka tego fotela gamingowego nigdy nie zostawiają po sobie śladów w postaci denerwujących i mało estetycznych rys na podłodze. Ponadto są wytrzymałe i wysoce funkcjonalne. Konstrukcję oparcia wyprofilowano w taki sposób, by zapewniać maksymalny komfort podczas siedzenia, nawet przez ekstremalnie długi okres. Jeśli gaming to tylko w takim krześle, które daje bezpieczeństwo i wygodę. To jednak nie wszystkie zalety tego modelu fotela komputerowego AKRACING. Szeroki zakres możliwości regulacji  wielu elementów pozwala dopasować pozycję krzesła bezpośrednio do potrzeb nabywcy. Jest to więc krzesło dla gracza wymagającego, który wie czego chce i nie obawia się po to sięgać. Nasz fotel gamingowy wyposażony jest w dwie dodatkowe poduszki, lędźwiową oraz zagłówkową, które mają stanowić jeszcze lepsze wsparcie dla kręgosłupa.  Profesjonalny game room nie obejdzie się bez tego fotela, który nie tylko jest wygodny i funkcjonalny ale również bardzo stylowy.

Niniejsza wersja krzesła komputerowego AKRACING skierowana jest przede wszystkim do osób o wzroście średnim. Rozmiary oparcia są odpowiednie dla osób nie przekraczających wzrostem 190cm. Spora szerokość siedziska powinna stanowić uniwersalną propozycję dla konsumentów z wszystkich grup wagowych. AKRACING PREMIUM PLUS zawiera siedzisko, które spełni swoją rolę nawet w przypadku osób walczących z dużą nadwagą. Z dalece posuniętym uniwersalizmem mamy również do czynienia w przypadku szerokości oparcia pleców. Fotele dla graczy występujące pod nazwą rynkową PREMIUM PLUS zawierają ergonomiczne oparcie, które nie stanie się przeszkodą nawet dla konsumentów o bardzo dużej szerokości pleców.

Meble Akracing

O produkcie

Podobne produkty

0