Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.
Akracing

Jesteś tutaj :  Strona główna AkracingFotel AKRACING Premium Plus Niebieski + GRATIS

Fotel AKRACING Premium Plus Niebieski + GRATIS

EAN: 0635346289941
1 399,00zł 1 550,00zł
Dopasuj wysokość Fotela: Wybierz jedną z dwóch opcji. Wysokość można sprawdzić w polu poniżej: WYMIARY PRODUKTU
Podnośnik
Poleć produkt znajomenu
Kolorystyka:
Czarno - Niebieski
Materiał:
Miękka skóra ekologiczna

Wymiary produktu

Wymiary produktu

Opis produktu

Eleganckie i nad wyraz reprezentacyjne krzesło AKRACING PREMIUM PLUS o niebieskim designie to najlepszy wybór dla tych, których interesuje wysokiej jakości fotel sportowy. To niezwykłe krzesło do komputera jest gwarantem wygodnej pracy nawet przez bardzo rozległy okres czasu. Wykonana z wysokiej jakości metalu konstrukcja jak również podstawa stanowią idealny i solidny stelaż dla wskazanego produktu. Wyprofilowane oparcie zapewnia że jest to bezpieczne dla kręgosłupa oraz bardzo komfortowe krzesło do komputera. Fotel sportowy tej klasy dopasowuje się do użytkownika, dlatego też istnieje możliwość precyzyjnej regulacji wysokości, kąta odchylenia oparcia oraz podłokietników. Obicie wykonane zostało z ekologicznej skóry w kolorze czarnym i niebieskim, której jakość pozwala na naprawdę długotrwałą eksploatację. Sportowy charakter sprawia, że to niebieskie krzesło dobrze wpasowuje się w do nowoczesnych, dynamicznych wnętrz. Tego fotela można używać bez obaw o zniszczenie podłogi, bowiem kółka nie rysują powierzchni, zachowując przy tym w pełni swoją funkcjonalność oraz wzorową wytrzymałość. Umocniona pianka, którą wypełnione jest siedzisko oraz oparcie jest jednocześnie wygodna, jak również solidna i oporna na odkształcenia. Nie ma więc obaw o to, że z czasem, w efekcie użytkowania, krzesło zostanie zdeformowane. Tego rodzaju profesjonalne, niebieskie krzesło obrotowe doskonale dopasuje się do każdego biurka sprawiając, że praca czy rozrywka będzie odbywała się w naprawdę superkomfortowych warunkach. Prezentowany model zadowoli każdego, kto szuka dobrej jakości biurowego fotela sportowego z prawdziwego zdarzenia.

Każdy produkt sklasyfikowany w grupie PREMIUM PLUS skonstruowany został z myślą o osobach mierżących między 170 a 190 centymetrów. Z powodzeniem mogą go wykorzystywać również osoby niższe. PREMIUM PLUS jest również opcją krzesła obrotowego o najszerszym siedzisku spośród wszystkich grup produktowych AKRACING. Siedzisko to zapewni należyte warunki osobom o dowolnej budowie ciała – dotyczy to również konsumentów o nieco ponadnormatywnych rozmiarach. Właściciele takiego krzesła nie powinni również odczuwać żadnego dyskomfortu wynikającego ze zbyt wąskiego oparcia. Element ten w przypadku serii PREMIUM PLUS należy do najszerszych w naszej ofercie, a tym samym gwarantuje niedoścignioną wygodę bez względu na szerokość pleców klienta.

Seria Akracing Premium    

 

O produkcie

Podobne produkty

0