Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.
Akracing

Jesteś tutaj :  Strona główna AkracingFotel AKRACING Premium Plus Zielony + GRATIS

Fotel AKRACING Premium Plus Zielony + GRATIS

EAN: 0635346289781
1 399,00zł 1 550,00zł
Dopasuj wysokość Fotela: Wybierz jedną z dwóch opcji. Wysokość można sprawdzić w polu poniżej: WYMIARY PRODUKTU
Podnośnik
Poleć produkt znajomenu
Kolorystyka:
Czarno - Zielony
Materiał:
Miękka skóra ekologiczna

Wymiary produktu

Wymiary produktu

Opis produktu

Nauka od wielu lat upraszcza różne aspekty naszej egzystencji. Wkracza we wszystkie dziedziny rzeczywistości, znacznie podnosząc komfort życia. Coraz częściej więc wybieramy najnowsze rozwiązania technologiczne, aby zwiększyć odczucie satysfakcji  z codziennej pracy.  

 

Najczęściej to właśnie pracownicy biurowi są najbardziej narażeni na różnego rodzaju schorzenia zdrowotne wynikające z przyjmowanej pozycji. Warto o tym pamiętać, szczególnie gdy średnio połowę dnia spędzamy w pracy. Ten czas to jednak przede wszystkim Twoje życie. Warto znaleźć zatem rozwiązania, które pozwolą wpłynąć pozytywnie na Twoje zdrowie.

 

Najlepszym i najbardziej efektywnym wyborem jest oferta ergonomicznego fotela AKRacing. Przygotowany z ogromną starannością i dbałością o najmniejszy szczegół, gwarantuje szybkie rezultaty.

 

Wyprofilowanie fotela sprawia, że będziesz odczuwać przyjemność  i relaks w każdej chwili, a Twoja praca stanie się jeszcze wydajniejsza. Pracując przy biurku nadwerężasz wiele części swojego ciała. Nie tylko kręgosłup, ale także nadgarstki, szyję, bark czy ramiona. Dokładnie wiemy jaką pozycję zajmuje ciało podczas wykonywania rutynowych obowiązków, dlatego też fotel ten ma być przedłużeniem Twojego kręgosłupa. Ma oddawać oryginalny kształt Twojej pozycji ciała.

                                                                                       

Jego wygląd nadaje nowe formy i wyobrażenia fotelom biurowym. Przypomina on wnętrze sportowego auta, a miły miękki materiał podwaja wygodę korzystania.

 

Wytrzymała konstrukcja metalowa gwarantuje trwałość fotela przez wiele lat.

 

Różne regulacje wysokości i oparcia powodują, że kształt fotela nie narzuca Tobie jedynej właściwej pozycji, ale znajduje ją w wielu możliwych zastosowaniach.

 

Co więcej zastosowanie fotela może być przeznaczone również do grania w gry komputerowe, czytania czy wielu innych czynności, przy których ważna jest dla Ciebie wygoda i relaks.

 

Do każdego fotela dołączone są 2 poduszki gratis: zagłówkowa i lędźwiowa, przez co fotel jest jeszcze bardziej wygodny.

O produkcie

Podobne produkty

0