Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.
Akracing

Jesteś tutaj :  Strona główna AkracingFotel AKRACING Overture Żółty + GRATIS

Fotel AKRACING Overture Żółty + GRATIS

EAN: 0713228270307
1 149,00zł 1 299,00zł
Poleć produkt znajomenu
Kolorystyka:
Czarny z żółtymi i szarymi elementami
Materiał:
Miękka skóra ekologiczna

Wymiary produktu

Wymiary produktu

Opis produktu

Oparte na żółtej barwie wydanie fotela sportowego AKRACING OVERTURE reprezentuje najwyższej klasy wykonanie oraz szereg zalet mechanicznych, które usprawnią codzienne wykorzystanie fotela w dowolnym środowisku biurowym. Najnowsze fotele obrotowe tej serii imponują solidną podstawą, która w każdej sytuacji pozwala z łatwością utrzymać pełną równowagę w pozycji siedzącej. Rewolucyjne kółka, które są nie tylko wytrzymałe, ale przede wszystkim nie niszczą podłogi, to niewątpliwie duża zaleta tego krzesła. Powierzchnie miękkie otrzymały piankowe wypełnienie, które w przeciwieństwie do wielu starszych rozwiązań nie pozostawia żadnych deformacji na siedzisku bądź oparciu, nawet jeśli utrzymuje się stały nacisk przez dłuższy okres czasu jedynie na jeden jego punkt. Fotel komputerowy z takim wypełnieniem nawet po latach wygląda świetnie i nadal jest funkcjonalny.  Ekskluzywny wizerunek fotela potęgowany jest przez najwyższej jakości skórę w wersji 100% ekologicznej. Połączenie  czerni z kolorem szarym sprawia, że jest to krzesło bardzo eleganckie, które okrasi swoją obecnością każde pomieszczenia biurowe. Jak przystało na wysokiej jakości fotel do komputera, ten model daje szerokie możliwości regulacji. Kąt oparcia krzesła obrotowego AKRACING OVERTURE posiada odblokowaną regulację w zakresie 180 stopni. Umieszczony w tym zestawie podnośnik gazowy Class-4 ma wytrzymałość do 150 kg, dlatego jest to fotel obrotowy praktycznie dla każdego. Nie jest to zwyczajne krzesło biurowe, dlatego otrzymało dodatkową funkcję bujania.

Aby móc w pełni cieszyć się zaletami serii OVERTURE należy charakteryzować się budową ciała od 160cm do 190cm wzrostu. Przy odpowiedniej regulacji krzesło tego modelu pomieści nawet osoby mierzące 2 metry. Fotele obrotowe AKRACING OVERTURE proponują siedzisko w średnim rozmiarze, doskonale pasujące do ciała użytkowników szczupłych lub o średniej budowie, może niestety okazać się zbyt skąpe dla nieco bardziej pulchnych konsumentów, jeżeli chodzi o wymiary talii i bioder. Użytkownicy z tej grupy mogą zamówić fotel z szerszym siedziskiem, a wiele wersji takich produktów zlokalizują w działach produktowych dedykowanych seriom PREMIUM LUB PROX. Zwieńczenie oparcia zostało wykonane w średnim rozmiarze, zapewnia ono komfortową architekturę dla gros użytkowników. Niemniej nabywcy o nadzwyczaj rozległej tkance mięśniowej w górnych partiach ciała, powinni rozważyć oparcia z serii PREMIUM, które zapewniają najszerszą opcję dla okolic obojczyka.

Do każdego fotela dołączone są 2 poduszki gratis: zagłówkowa i lędźwiowa, przez co fotel jest jeszcze bardziej wygodny.

 

 

O produkcie

Podobne produkty

0