Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.
Akracing

Jesteś tutaj :  Strona główna AkracingAKRACING Gaming Chair - Czerwony K7012 + GRATIS

AKRACING Gaming Chair - Czerwony K7012 + GRATIS

EAN: 713228142512
1 099,00zł 1 139,00zł
Dopasuj wysokość Fotela: Wybierz jedną z dwóch opcji. Wysokość można sprawdzić w polu poniżej: WYMIARY PRODUKTU
Podnośnik
Poleć produkt znajomenu
Kolorystyka:
Czarny z czerwonymi wstawkami
Materiał:
Obicie materiałowe

Wymiary produktu

Wymiary produktu

Opis produktu

Fotele biurowe z tej kategorii produktowej coraz śmielej przebijają się już nie tylko do świadomości graczy komputerowych, ale również do osób odpowiedzialnych za projektowanie biur dla renomowanych firm. O powodzeniu w przestrzeniach komercyjnych decyduje tutaj przede wszystkim fakt, że większa część tapicerki jest utrzymana w głębokim odcieniu czerni. Fotel nie powinien próbować zwracać na siebie zbyt dużej uwagi, gdyż ta należy się przede wszystkim drogocennym specjalistom reprezentujący dana firmę, a nie elementom wyposażenia. W trosce o zdrowie tych grup zawodowych AKRacing udoskonala fotele biurowe w takim kierunku, że można w nich siedzieć już ekstremalnie długo, gdy aktualnie trzeba domknąć ważny projekt zawodowy. Czerwone wstawki materiałowe dopełniają rewelacyjnie charakter tego mebla. Fotel nie ugina się, ani nie przechyla w różne kierunki, to on ma stabilizować ciało, a nie wymagać, że użytkownik będzie tracił w nim siły zmuszony, by w nim balansować. Zawdzięcza to metalowej ramie o pomysłowym designie. Nawet przemieszczając się siedząc w AKRacing Gaming Chair, nie poczujecie ani przez moment, że pozycja pionowa mebla jest zagrożona. Mocowania trzymające oparcie doskonale współpracują z mechanizmem zmiany nachylenia, co pozwala obniżać jego powierzchnię bez szczególnego wysiłku. Łatwą obsługą cechują się również pozostałe ustawienia. Dominująca czerń i obfita czerwień w odpowiednich proporcjach prezentują się bardzo kunsztownie. Produkt ten zalicza się do jednej z najpopularniejszych serii AKRacing. Jest to czołowy model fotela komputerowego z tapicerką z materiałową.      

Wszystkie fotele komputerowe z prezentowanej kolekcji powinny idealnie i w pełni ergonomicznie pomagać w pracy z komputerem osobom o wzroście do 1,8 metra. Mimo jego lekkiej budowy, krzesło nadal gwarantuje udźwig do 150 kilogramów – wartość ta została poświadczona renomowanym certyfikatem podnośnika gazowego. Produkt posiada pełną gwarancję – 2 lata.


Do każdego fotela dołączone są 2 poduszki gratis: zagłówkowa i lędźwiowa, przez co fotel jest jeszcze bardziej wygodny.

O produkcie

Podobne produkty

0