Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.
Akracing

Jesteś tutaj :  Strona główna AkracingFotel AKRACING NITRO Biały + GRATIS

Fotel AKRACING NITRO Biały + GRATIS

EAN: 0635346290084
1 149,00zł 1 300,00zł
Dopasuj wysokość Fotela: Wybierz jedną z dwóch opcji. Wysokość można sprawdzić w polu poniżej: WYMIARY PRODUKTU
Podnośnik
Poleć produkt znajomenu
Kolorystyka:
Czarny z białymi wstawkami
Materiał:
Miękka skóra ekologiczna

Wymiary produktu

Wymiary produktu

Opis produktu

Popularny wśród rodzimych konsumentów fotel AKRACING Nitro Gaming Chair Biały jest idealnym odzwierciedleniem potrzeb każdego, kto na co dzień spędza dużo czasu przed komputerem. Praca przy biurku bywa bardzo wyczerpująca, a jakość krzesła do komputera w tym wypadku ma największy wpływ na to, czy będzie to praca w warunkach komfortu czy też nie. Ten fotel obrotowy jest zupełnie inny niż wszystkie znane dotąd, przede wszystkim za sprawą detali, które decydują o komforcie i bezpieczeństwie użytkowania. Starannie wyprofilowany, wypełniony wygodną, wzmocnioną pianką oporną na tworzenie się zniekształceń. W stu procentach ekologiczna skóra o miękkiej charakterystyce, z której wykonano obicie, pozostaje zawsze bardzo przyjemna w bezpośrednim kontakcie oraz łatwa w pielęgnacji. Aby usprawnić użytkowanie fotel posiada rozliczne możliwości regulacji - podłokietników, kąta odchylenia oparcia oraz wysokości. Nowoczesne krzesła do komputera są właśnie takie jak to, a mianowicie dostosowują swoje parametry do potrzeb użytkownika, a te które są wspólne i stałe są efektem wzmożonej pracy analityków i projektantów. Mocna podstawa wykonana z wysokiej jakości metalu gwarantuje wytrzymałość  wskazanego fotela, a solidne kółka nie tylko są trwałe, ale również nie rysują powierzchni , na której został on umieszczony. W tym konkretnym modelu obicie wykonano z połączenia czarnej i białej ekologicznej skóry co sprawia, że krzesło jest zarazem eleganckie jak również bardzo nowoczesne w swoim wyglądzie. Doskonały styl przeplata się tutaj i łączy z nieznaną dotąd wygodą. Elastyczność ustawień umożliwia każdemu konsumentowi uzyskanie maksymalnego komfortu z siedzenia w tym krześle do komputera.

Wymiary wskazanego modelu fotela obrotowego sprawiają, że powinien on być stosowany wyłącznie przez osoby nie wyższe niż 1 metr 80 centymetrów. Jeżeli chodzi o minimalny wzrost, krzesło to powinno odpowiadać nawet bardzo niskim użytkownikom. Rozmiary siedziska znajdą uznanie w oczach większości konsumentów. Jest ono średniej szerokości, co stanowi wygodną opcję dla osób szczupłych oraz średniej budowy. Konsumenci o nieco większych gabarytach mogą wybrać opcję z szerszym siedziskiem – fotele obrotowe w takiej konfiguracji udostępnione zostały w ramach kolekcji AKRACING PREMIUM. Model ten jest dosyć wąski w górnej części oparcia, stąd może nieco ograniczać ruchy użytkowników o szczególnie szerokich barkach (np. sportowców wyczynowych). Szersze oparcia dostępne są w ramach grup produktowych oznaczonych kodami PREMIUM oraz OVERTURE.

O produkcie

Podobne produkty

0