Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.
Akracing

Jesteś tutaj :  Strona główna AkracingFotel AKRACING Player Pomarańczowy

Fotel AKRACING Player Pomarańczowy

EAN: 0635346289842
1 243,00zł 1 299,00zł
Dopasuj wysokość Fotela: Wybierz jedną z dwóch opcji. Wysokość można sprawdzić w polu poniżej: WYMIARY PRODUKTU
Podnośnik
Poleć produkt znajomenu
Kolorystyka:
Czarny z pomarańczowymi elementami
Materiał:
Miękka skóra ekologiczna

Wymiary produktu

Wymiary produktu

Opis produktu

Pomarańczowa edycja serii AKRACING PLAYER to ekscytujący pomysł na ergonomiczny fotel do gier. Perfekcyjnie urządzony, w pełni profesjonalny pokój do gier wymaga odpowiedniego sprzętu oraz mebli. Ten fotel dla gracza to od podstaw doskonale zaprojektowany mebel, który wspomaga efektywną grę, zapewniając jednocześnie wysoki poziom komfortu, nawet podczas bardzo długich sesji elektronicznej rozrywki. Jest to trwały fotel, którego szkielet wykonano z doskonałej jakości metalu. Profilowane siedzisko i oparcie stanowią najlepsze z możliwych wsparcie dla kręgosłupa i okalających go mięśni, dzięki czemu nawet długotrwała gra nie powoduje dyskomfortu oraz bóli pleców. Szeroki zakres regulacji kąta odchylenia oparcia jak również wysokości fotela sprawia, że jest to fotel obrotowy dla naprawdę wymagających. Taki fotel do gier można dopasować dokładnie do bieżących potrzeb i bez wyrzeczeń cieszyć się jego wygodą w różnych położeniach. Miękkie podłokietniki posiadają możliwość regulacji położenia, dzięki czemu wskazany fotel dla gracza jeszcze bardziej dostosowuje się do indywidualnych oczekiwań. Obicie wykonano z ekologicznej skóry, która dobrze się prezentuje, jest przyjemna w dotyku i łatwo poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym. W tym modelu połączono czerń z kolorem pomarańczowym podkreślając tym samym jak dynamiczny jest to fotel i komu jest dedykowany. Ten sam dynamizm uwidacznia się również w jego sylwetce, które jest zarazem sportowa, ale także elegancka. Fotel do gier AKRACING PLAYER to najlepszy wybór dla aktywnych graczy, którzy wiedzą czego chcą.

Opisywane krzesło komputerowe gwarantuje odpowiednie rozmiary dla dosyć rozległej grupy konsumentów. Zarówno osoby wzrostu średniego, jak i nabywcy mierzący przeszło 200 centymetrów powinni być w pełni zadowoleni z jego gabarytów. Fotel zapewnia najwyższy komfort osobom od 160 do 210 centymetrów wzrostu. Siedzisko fotela komputerowego AKRACING PLAYER nie należy do najszerszych, dlatego może one stwarzać problemy osobom o obfitych kształtach ciała. Użytkownicy o normalnej lub szczupłej budowie na pewno będą w pełni zadowoleni z rozmiarów siedziska. Dla fanów AKRACING o nieco bogatszej budowie ciała przygotowaliśmy siedziska (zwiększona szerokość) w seriach AKRACING OCTANE, PREMIUM PLUS, NP lub OCTANE. Górna część oparcia zaprojektowana została w średnim rozmiarze, stanowi bardzo uniwersalną opcję.     

 

O produkcie

Podobne produkty

0