Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.
Akracing

Jesteś tutaj :  Strona główna AkracingFotel AKRACING Player - Czerwony

Fotel AKRACING Player - Czerwony

EAN: 0713228142833
1 248,00zł 1 299,00zł
Dopasuj wysokość Fotela: Wybierz jedną z dwóch opcji. Wysokość można sprawdzić w polu poniżej: WYMIARY PRODUKTU
Podnośnik
Poleć produkt znajomenu
Kolorystyka:
Czarny z czerwonymi elementami
Materiał:
Miękka skóra ekologiczna

Wymiary produktu

Wymiary produktu

Opis produktu

Czerwona wersja AKRACING PLAYER to profesjonalny fotel do gamingu, który zmieni dotychczasowe oblicze gry. Ci którzy regularnie grają, zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest dobrej jakości fotel obrotowy, który daje swobodę oraz komfort podczas długiego użytkowania. Meble do komputera zazwyczaj są albo wygodne albo funkcjonalne, ale to krzesło obrotowe jest przełomem, ponieważ łączy w sobie obydwie te cechy, będą przy tym bardzo eleganckim i stylowym przedmiotem. Jest to krzesło obrotowe, którego podstawa oraz stelaż zostały wykonane z nieskazitelnej jakości surowców, dlatego też jest to mebel trwały i mocny. Oparcie wyprofilowano tak, by w każdej pozycji wspierało kręgosłup użytkownika, a szeroki zakres regulacji kąta dostępnego odchylenia oparcia pozwala obrać najwygodniejszą pozycję, nie tracąc nic na bezpieczeństwie i wsparciu. Dodatkowo ten fotel do gamingu można dopasować pod względem wysokości oraz ustawić w nim podłokietniki tak, aby w efektywny sposób zmaksymalizować komfort.  Tego rodzaju meble do komputera to nowoczesność, która sprawia że codzienna praca oraz rozrywka są przyjemniejsze. Obicie wykonano z ekologicznej skóry w kolorze czarnym z czerwonymi wstawkami – miękki rodzaj materiału. Dynamiczne kolory oraz sportowa linia sprawiają, że to idealny fotel dla aktywnego gracza rozkochanego w gamingu, który w każdych okolicznościach wie, czego oczekuje. Mocne kółka nie rysują podłogi, a wypełnienie fotela choć niezwykle wygodne, to nigdy nie stanowi problemu z powodu poddawania się odkształceniom. Takie krzesło obrotowe jest więc trwałe, świetnie się prezentuje i co najważniejsze jest niebywale wygodne.

Imponująca długość powierzchni oparcia stawia ten fotel w rzędzie najbardziej uniwersalnych projektów AKRACING. Pomieści on nawet osoby mierzące ponad 2 metry, nadal gwarantując im pełne wsparcie dla całego ciała. Aby móc w pełni wykorzystać zalety wymiarowe AKRACING PLAYER należy posiadać przynajmniej wzrost średni. Osobom o niskim wzroście nieco lepiej odpowiadać mogą krzesła obrotowe skupione w pozostałych seriach naszej marki. Wąski typ siedziska może stwarzać dyskomfort osobom o naprawdę obfitej budowie. Puszyści nabywcy nieco bardziej komfortowo poczują się w szerszym fotelu z grup AKRACING BM, OCTANE, NP oraz PREMIUM. Średniej szerokości oparcie reprezentuje uniwersalne rozmiary, które bezproblemowo pomieszczą plecy większości konsumentów. W przypadku osób uprawiających sporty siłowe (naprawdę duży rozmiar obwodu klatki piersiowej) należy rozważyć zamówienie szerszego oparcia. Znajdą je Państwo w konkurencyjnych seriach AKRACING prezentowanych również w tym sklepie.     

 

O produkcie

Podobne produkty

0