Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.
Akracing

Jesteś tutaj :  Strona główna AkracingFotel AKRACING ProX – czerwony + GRATIS

Fotel AKRACING ProX – czerwony + GRATIS

1 680,00zł 1 780,00zł
Dopasuj wysokość Fotela: Wybierz jedną z dwóch opcji. Wysokość można sprawdzić w polu poniżej: WYMIARY PRODUKTU
Podnośnik
Poleć produkt znajomenu
Kolorystyka:
CZARNY + CZERWONE i BIAŁE ELEMENTY
Materiał:
Miękka skóra ekologiczna

Wymiary produktu

Wymiary produktu

Opis produktu

ProX to innowacyjne fotele kubełkowe do zastosowania w mieszkaniach albo pomieszczeniach biznesowych. Cieszą one oko, ale również całe plecy i wszystkie mięśnie użytkownika komputera. Przy komputerze taki wzorzec produktu wygląda nad wyraz profesjonalnie. Fotele biurowe sygnowane przez koncern AKRacing identyfikują się z bardzo daleko posuniętymi innowacjami technologicznymi, które zresztą znajdują w nich aktywne zastosowanie oraz są na bieżąco unowocześniane wedle upodobań konsumentów. AKRracing ProX to grupa mebli biurowych, które w każdym rodzaju przestrzeni komercyjnych stają na wysokości zadania. Ich nieszablonowy design zwraca uwagę i dostarcza komfortu. Doskonały profil siedziska i oparcia regeneruje zmęczone mięśnie i dobrze wpływa na zdrową postawę kręgosłupa. Te fotele komputerowe są regularnie wyróżniane na całym świecie za swój nietuzinkowy design. Ich koncepcja jest unikalnym przykładem, w jaki sposób nowatorskie materiały i technologie produkcyjne mogą usprawnić nasze codzienne działanie. Odkryjcie nowy sposób na relaksujące spędzanie czasu przed swoim własnym komputerem. Fotele obrotowe składające się na serię produktów oznaczonych kodem ProX posiadają wyjątkowo komfortowe obicie (skóra ekologiczna), które w kontakcie z ludzkim ciałem dostosowuje się do jego kontur. 

Czy wysoki stopień elegancji można umiejętnie połączyć ze stylem sportowym? Czerwony fotel komputerowy AKRacing ProX spełnia to kryterium w najdrobniejszych detalach. Jego podłokietniki oraz ruchoma podstawa charakteryzują się wysokim poziomem wytrzymałości na uderzenia oraz codzienną eksploatację, dlatego na pewno będą służyć swojemu właścicielowi dłużej niż zakładał przy ich montażu. Zasiądź przed komputerem na krześle rodem z samochodu wyścigowego. Możesz nimi skutecznie pomóc odpocząć swoim mięśniom i ścięgnom. AKRacing ProX to seria foteli stanowiąca zupełnie nowy wymiar w projektowaniu krzeseł obrotowych. Ich ekspresyjne kształty motywują do wysiłku i w zdecydowany sposób łagodzą nieprzyjemne objawy zmęczenia fizycznego organizmu. Dzisiejsze krzesła obrotowe to dużo lepiej zoptymalizowane konstrukcje niż wyroby, które dominowały na rynku jeszcze przed dekadą. Konstruktorzy zatrudniani przez Akracing już od prawie dekady wprowadzają unowocześnienia do proponowanej palety mebli, co skutkuje regularnym wzrostem ich popularności, na wszystkich rynkach gdzie są oferowane w handlu detalicznym.

Do fotela dołączamy 2 poduszki, które łatwo można zamontować na oparciu.

 

 

 

 

 

 

O produkcie

Podobne produkty

0