Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.
Akracing

Jesteś tutaj :  Strona główna AkracingFotel AKRACING Octane - Zielony

Fotel AKRACING Octane - Zielony

EAN: 0635346290190
1 149,00zł 1 375,00zł
Dopasuj wysokość Fotela: Wybierz jedną z dwóch opcji. Wysokość można sprawdzić w polu poniżej: WYMIARY PRODUKTU
Podnośnik
Poleć produkt znajomenu
Kolorystyka:
Czarny z zielonymi wstawkami
Materiał:
Miękka skóra ekologiczna

Wymiary produktu

Wymiary produktu

Opis produktu

 

Najnowsze rozszerzenie serii OCTANE. Przedmiot tego rodzaju to nowoczesny fotel obrotowy, który jest nie tylko bardzo funkcjonalnym meblem, ale także atrakcyjnym elementem wyposażenia przestrzeni biurowej. Zaawansowane technologicznie krzesła do komputera jak OCTANE są przede wszystkim ukierunkowane w swej konstrukcji na dawanie użytkownikowi jak największego komfortu. Aby osiągnąć efekt pełnego zadowolenia fotele do biurka z tej serii wyposażono w możliwość regulacji aż w trzech punktach. Jest to więc fotel obrotowy, w którym użytkownik dopasowuje do swoich potrzeb wysokość, kąt odchylenia oparcia oraz położenie podłokietników. OCTANE nie jest serią standardowych krzeseł komputerowych. Ich największą zaletą jest niebywała wygoda, która sprawia, że nie mamy ochoty przestać na nich siedzieć. Sprężysta pianka, którą wypełnione jest siedzisko oraz całe oparcie, charakteryzuje się ogromną odpornością na powstawanie trwałych odkształceń. Po każdej sesji użytkowania fotela jego forma zawsze wraca do pierwotnego kształtu. Obicie wykonano z delikatnej w dotyku ekologicznej skóry o doskonałych parametrach jakościowych. Projektując elementy przedstawionego krzesła klasyczną czerń połączono z drobnymi zielonymi wstawkami, dodając całości nieco dynamizmu. Starannie wyprofilowane oparcie dopasowuje się do ciała, stając się wydajną podporą dla kręgosłupa i okalających go mięśni. Solidny metalowy stelaż oraz podstawa dają poczucie bezpieczeństwa i gwarancję, że jest to sprzęt na lata, który zawsze idealnie będzie spełniał wszystkie swoje funkcje. Współczesne fotele do biurka jak OCTANE to połączenie elegancji z trwałością i funkcjonalnością. Krzesła do komputera z tej serii dobrze sprawdzają się nie tylko w biurach, ale również w domu. Jest to fotel obrotowy najwyższej jakości zapewniający maksimum wygody i wsparcia, zarówno podczas pracy jak i w czasie multimedialnego relaksu.

Rozmiary konstrukcji sprawiają, że krzesło biurowe tego typu może być wykorzystywane przez nabywców o różnorodnej wysokości ciała. Nawet bardzo niscy klienci powinni czerpać z niego ogromne korzyści. Użytkownikom mierzącym ponad 185 centymetrów zalecamy nabycie wskazanego fotela z wysoką wersją naszego podnośnika gazowego. Wąska wersja oparcia montowana w AKRACING OCTANE  powinna stanowić adekwatne wsparcie dla lwiej części klientów. Jedynie nabywcy o naprawdę wyjątkowej szerokości ciała w barkach, powinni rozważyć konstrukcje o nieco szerszej budowie oparcia.      

 

O produkcie

Podobne produkty

0