Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.
Akracing

Jesteś tutaj :  Strona główna AkracingFotel AKRACING Octane - Czarny + GRATIS

Fotel AKRACING Octane - Czarny + GRATIS

EAN: 0635346290176
1 290,00zł 1 320,00zł
Dopasuj wysokość Fotela: Wybierz jedną z dwóch opcji. Wysokość można sprawdzić w polu poniżej: WYMIARY PRODUKTU
Podnośnik
Poleć produkt znajomenu
Kolorystyka:
Czarny z czarnymi wstawkami
Materiał:
Miękka skóra ekologiczna

Wymiary produktu

Wymiary produktu

Opis produktu

Wprowadzony do oferty handlowej w roku 2015 model AKRACING OCTANE (wersja czarna bez kolorowych dodatków) to ponadczasowe i bardzo wygodne krzesło biurowe dla wymagających. Jest to krzesło komputerowe osadzone na solidnym metalowym stelażu, który zapewnia bezpieczeństwo oraz trwałość tego mebla. Metalowa podstawa jest równie trwała co stelaż, a kółka oprócz wytrzymałości zaskakują rozwiązaniami, zapobiegającymi rysowaniu powierzchni zewnętrznych. Wypełnienie wykonano z miękkiej, wzmocnionej pianki, która nie deformuje się podczas użytkowania. Do obicia wykorzystano miękką, ekologiczną skórę. Cały fotel jest w kolorze czarnym, przez co jego wygląd jest na tyle uniwersalny, by to krzesło komputerowe idealnie wpasowywało się w każdy rodzaj wnętrza. W tej serii wszystkie fotele biurowe, również ten model, posiadają możliwość regulacji parametrów takich jak wysokość, kąt odchylenia oparcia oraz położenia podłokietników. Dzięki temu każdy kto zasiada w tym krześle biurowym, może dopasować je precyzyjnie do swoich bieżących oczekiwań, czyniąc je jeszcze wygodniejszym. Jest to także znakomicie wyprofilowane krzesło biurowe, które z założenia ma stanowić wsparcie dla kręgosłupa użytkownika. Projektując oparcie w ten sposób stworzono fotel odzwierciedlający ludzką pozycję podczas siedzenia i wykonywania aktywnych czynności na powierzchni biurka lub przy klawiaturze komputera. Takie krzesło sprawdzi się zarówno w biurze jak i w domu. Zapewnia ono użytkownikowi bezpieczeństwo i komfort pracy, nawet przez wiele godzin. Jest to solidne, trwałe, bardzo wygodne i eleganckie krzesło biurowe, które jest niezbędnym elementem nowoczesnego, dobrze wyposażonego gabinetu.

W tabeli porównawczej znajdą Państwo zalecenia, według których optymalnym wzrostem dla foteli AKRACING OCTANE jest miara od 160 do 180 cm. Niemniej również osoby nieco niższe lub wyższe (do 10 centymetrów różnicy) mogą swobodnie zamówić ten model i poprzez odpowiednie ustawienia zagwarantować sobie pełną satysfakcję z użytkowania. Siedzisko charakteryzuje się w przypadku OCTANE średnimi gabarytami. Jego fizyczna szerokość będzie odpowiadała nawet osobom nieco przysadzistym. Wszystkie kategorie wagowe oprócz osób o mocno podwyższonej wadze powinny korzystać z tego siedziska w doskonałym komforcie. Osoby o wysokim stopniu otyłości powinny dla pełnej wygody zainwestować w większe siedziska, które z łatwością znajdą w alternatywnych seriach naszych foteli. Wąskie oparcie może tworzyć dyskomfort w przypadku silnie zbudowanych konsumentów, którzy dbają o klatkę piersiową i barki. Również dla tych klientów przygotowaliśmy alternatywy w postaci szerszych oparć w kilku innych seriach krzeseł AKRACING.      

 

O produkcie

Podobne produkty

0