Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.
Akracing

Jesteś tutaj :  Strona główna AkracingFotel AKRACING Premium V2 - Srebrny + GRATIS

Fotel AKRACING Premium V2 - Srebrny + GRATIS

EAN: 0635346289736
1 399,00zł 1 500,00zł
Dopasuj wysokość Fotela: Wybierz jedną z dwóch opcji. Wysokość można sprawdzić w polu poniżej: WYMIARY PRODUKTU
Podnośnik
Poleć produkt znajomenu
Kolorystyka:
Czarno-Srebrny
Materiał:
Skóra ekologiczna karbowana

Wymiary produktu

Wymiary produktu

Opis produktu

Srebrna edycja Premium V2 to wprost idealny fotel do gabinetu. Jest dużo bardziej solidny i elegancki aniżeli inne krzesła biurowe dostępne na rynku. Mocna konstrukcja została oparta na metalowym, wysokiej jakości stelażu oraz metalowej podstawie. Oba wymienione elementy decydują o niebagatelnej trwałości produktu. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów pozwoliło na uzyskanie naprawdę trwałego szkieletu. Ten model jak również pozostałe krzesła obrotowe z tej serii został precyzyjnie wyprofilowany, w taki sposób by siedząca w nim osoba odczuwała taki sam poziom komfortu zarówno w pierwszych minutach użytkowania jak również po wielu godzinach siedzenia w fotelu. Miękkie wypełnienie typu piankowego  jest bardzo wygodne, aczkolwiek wykonano je ze wzmocnionego tworzywa, na którym nie pozostają żadne trwałe ślady użytkowania. Obicie wykonano z przyjemnej, ekologicznej skóry. Połączenie koloru czarnego i srebrnego oraz sportowej linii fotela sprawiło, że charakteryzuje go futurystyczna, nowoczesna prezencja.  Krzesła biurowe utrzymane w takim stylu sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach, podkreślając ich charakter. Są to jednak nie tylko stylowe krzesła obrotowe, to przede wszystkim funkcjonalny sprzęt, który pozwala na wiele godzin pracy w wygodnych, bezpiecznych dla kręgosłupa warunkach. Ten fotel do gabinetu dopasowuje się również do indywidualnych potrzeb użytkownika. Możliwość regulacji wysokości fotela, kąta odchylenia oparcia oraz położenia miękkich podłokietników czyni tego rodzaju krzesła biurowe doskonałym wsparciem dla użytkownika nawet przy bardzo dużej częstotliwość ich wykorzystania.

Koncepcja wymiarowa modelu Premium V2 predestynuje go jako wymarzony fotel dla osób o średnim wzroście. Rozmiary najlepiej odpowiadają osobom o wzroście od 160 do 180 centymetrów. Osoby niższe również powinny być ukontentowane jego charakterystyką wymiarową. Jeżeli należą Państwo do grona wyższych konsumentów, zalecamy fotele obrotowe AKRACING PLAYER, RUSH lub OVERTURE. Siedziska stosowane w tej edycji krzeseł biurowych naszej firmy są szerokie i powinny odpowiadać konsumentom o dowolnej budowie ciała. Aby zagwarantować jednorodną koncepcję dla wszystkich użytkowników foteli obrotowych Premium V2, oparcie wykonane zostało również w szerokiej wersji, co skutkuje jego dalece posuniętym uniwersalizmem – odpowiada ono zarówno osobom szczupłym jak i silnie zbudowanym.     

 

O produkcie

Podobne produkty

0