Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.
Akracing

Jesteś tutaj :  Strona główna AkracingFotel AKRACING PRIME - Niebieski

Fotel AKRACING PRIME - Niebieski

EAN:
1 110,00zł 1 190,00zł
Dopasuj wysokość Fotela: Wybierz jedną z dwóch opcji. Wysokość można sprawdzić w polu poniżej: WYMIARY PRODUKTU
Podnośnik
Poleć produkt znajomenu
Kolorystyka:
Niebieski z elementami czarnego
Materiał:
Obicie materiałowe

Wymiary produktu

Wymiary produktu

Opis produktu

Prime to najbardziej kolorowe fotele biurowe, jakie można sobie wyobrazić, bez eksplorowania zbyt egzotycznych designów. W tej wersji podstawą kolorystyczna materiałowego obicia stał się obfity odcień koloru niebieskiego. Na bocznych profilach wszyto dodatkowo fragmenty z czarnego materiału. AKRacing Prime różni się rodzajem tapicerki, ale reszta rozwiązań pozostaje identyczna jak w pozostałych modelach. Możecie zatem korzystać z oparcia, wspartego na rewolucyjnym stelażu, który mimo swojej względnej lekkości, jest elementem z dożywotnią gwarancją. Nie zabrakło bocznych profili dodatkowych, które wspierają boki ciała. To jednak nie wszystkie zalety tego modelu fotela komputerowego AKRacing. Hydraulika fotela sprawnie podnosi i obniża górne partie konstrukcji. Jej zastosowanie jest dziecinnie proste. Systemy konfiguracyjne opierają się na komfortowych dźwigniach, której po kilku dniach będziecie aktywować już całkowicie intuicyjnie. Sportowy charakter sprawia, że to niebieskie krzesło dobrze wpasowuje się w do nowoczesnych, dynamicznych wnętrz. Tego fotela komputerowego można używać bez obaw o zniszczenie podłogi, bowiem kółka nie rysują powierzchni, zachowując przy tym w pełni swoją funkcjonalność oraz wzorową wytrzymałość. Umocniona pianka, którą wypełnione jest siedzisko oraz oparcie jest jednocześnie wygodna, jak również solidna i oporna na odkształcenia. Nie ma więc obaw o to, że z czasem, w efekcie użytkowania, krzesło zostanie zdeformowane. Jest to produkt nastawiony na utrzymanie formy na długim dystansie. Nie zawiedzie Was w nieoczekiwanym momencie.

Seria Prime kierowana jest do klientów o wzroście niskim lub średnim. Głębokość oraz szerokość siedziska plasuje się w tym modelu na średnim poziomie. Tego rodzaju profesjonalne, niebieskie krzesło obrotowe doskonale dopasuje się do każdego biurka sprawiając, że praca czy rozrywka będzie odbywała się w naprawdę superkomfortowych warunkach. Prezentowany model zadowoli każdego, kto szuka dobrej jakości biurowego fotela sportowego z prawdziwego zdarzenia.

Do każdego fotela dołączone są 2 poduszki gratis: zagłówkowa i lędźwiowa, przez co fotel jest jeszcze bardziej wygodny.

 

 

O produkcie

Podobne produkty

0