Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
AKRACING.PL oficjalny dystrybutor Witaj Gość, aby w pełni korzystać z naszego sklepu musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jesteś tutaj :  Strona główna Fotel AKRACING Overture Zielony + GRATIS

Fotel AKRACING Overture Zielony + GRATIS

EAN: 0713228270307
1 149,00zł 1 299,00zł
Poleć produkt znajomenu
Kolorystyka:
Czarny z zielonymi i szarymi elementami
Materiał:
Miękka skóra ekologiczna

Wymiary produktu

Wymiary produktu

Opis produktu

Fotele zostały zaprojektowane tak, aby łączyć ze sobą wyjątkową wygodę oraz niepowtarzalny design. Konstrukcja fotela oparta jest o wzornictwo zaczerpnięte z najlepszych samochodów sportowych. Kubełkowy fotel zapewnia idealne wsparcie ciała gracza podczas użytkowania, a dzięki specjalnej konstrukcji dba o prawidłowe ułożenie kręgosłupa minimalizując zmęczenie. Dzięki temu fotelowi obrotowemu dłużej utrzymacie pełnię sił w bezwzględnie koncentrując się na pracy albo elektronicznej rozgrywce. Idealny mebel biurowy, który swoimi optycznymi zaletami nada Państwa pomieszczeniom biurowym dodatkowego prestiżu. AKRacing Overture może bez problemu konkurować z konstrukcjami najbardziej szanowanych marek foteli biurowych. Stylem zielony model Overture przewyższa wiele starszych konstrukcji, które dotychczas uważane były za perfekcyjny wzorzec funkcjonalnego krzesła komputerowego. Nawet użytkownicy zazwyczaj energicznie poruszający się w fotelu podczas gry, nie doświadczą zjawiska nadmiernego ścierania powierzchni obicia. Fotel obrotowy AKRacing Overture stosowany jest przez graczy, programistów, grafików, a nawet maklerów giełdowych. Pomaga on nie tylko delektować się grami komputerowymi, ale jest także przydatnym narzędziem w wielu zawodach, które wymagają długotrwałego przebywania przed monitorem komputera. Tapicerka wykonana została z elastycznego materiału syntetycznego, który swoimi właściwościami przewyższa nawet naturalna skórę. Gwarantuje on wzorowy poziom ochrony przed przecieraniem.

Produkt zawiera mechanizmy regulujące, z ich pomocą dopasowanie konstrukcji do własnych rozmiarów ciała zajmuje zaledwie krótką chwilę. W ten sposób dostosujecie wysokość, nachylenie oparcia czy wysokość podłokietników. Oparcie fotela może zostać odchylone, co jest bardzo przydatne, gdy osoba siedząca w nim pragnie przez moment nieco odpocząć. Wysokość obu podłokietników można precyzyjnie dostosować do swojego stanowiska komputerowego lub biurka. Stabilna podstawa o odpowiedniej wadze potrafi zapewnić pełną stabilność konsumentom ważącym do 150 kilogramów. Osoby nie przekraczające tej wagi nawet podczas bardzo dynamicznych ruchów, nie muszą martwić się, że AKRacing Overture wychyli się zbyt mocno.

To bez wątpienia fotele komputerowe dla profesjonalistów ze sporymi ambicjami. Ich specyfika pozwoli Państwu na dłuższą pracę lub zabawę. Model ten już w dniu swojej premiery rynkowej okazał się wielkim sukcesem, co można było wyraźnie zauważyć w statystkach sprzedaży marki AKRacing.

Do każdego fotela dołączone są 2 poduszki gratis: zagłówkowa i lędźwiowa, przez co fotel jest jeszcze bardziej wygodny.

O produkcie
0